Dárková lněná sada - 3x lněná utěrka Stromky

100% len

Autorský potisk

Dostupnost Dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
15.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 447
970 Kč / ks
Dárková lněná sada - 3x lněná utěrka Stromky

Dárková sada dvou lněných utěrek s ekologickou prací houbičkou na nádobí potěší každou kamarádku, maminku nebo babičku. A nebo potěšte sebe a dopřejte si to nejlepší ze lnu!

V sadě najdete:

1x Lněná utěrka - barva Stromky na naturalu

2x Lněná utěrka - barva Natural

Lněná utěrka je prověřena generacemi našich babiček - byla v každé domácnosti. Proč? Len je přirozeně velmi dobře savý a odolný materiál a lněná utěrka bude odvádět v kuchyni spousty práce po dlouhé roky. Dobře se udržuje, vybrané barvy a vzory odpustí i menší flíčky a pokud to bude nezbytné, zvládnou i praní na vyšší teploty. S našim extra jemným lnem a nadčasovými vzory dostala babičina utěrka modernější kabátek. Dostane tak nejen pracanta, ale i ozdobu Vaší kuchyně, které si všimne nejedna návštěva.

Lněné výrobky balíme do krabičky z recyklovaného papíru, vevnitř je chrání přírodní hedvábný papír. Balíčky vždy zdobíme sušenou květinou (většinou lnem) a na jejich vzhledu si dáváme záležet. Dárek můžete rovnou předat nebo poslat přímo na adresu odbarovaného (fakturu posíláme pouze e-mailem). Rádi ručně připíšeme i vzkaz - stačí jeho znění napsat do poznámky.