Aktuality

Písecký víkend módy a designu

Písecký víkend módy a designu

Milujete módu, ale zároveň myslíte na udržitelnost? Hledáte originální doplňky od českých tvůrců?

Tak to byste neměli chybět na Píseckém víkendu módy a designu! 

Kde? Jak název akce napovídá, bude se konat v jihočeském Písku 

Kdy? 19.-20. května

Na co se můžete těšit?

Módní přehlídka

V pátek večer se bude konat unikátní módní přehlídka českých udržitelných značek a večerem bude provádět Lejla Abassová. Pro každého milovníka módy je účast naprosto nutná. S nákupem vstupenek neotálejte, rychle mizí.

Design market

V sobotu od 10:00-20:00 v Palackého sadech v Písku Vás čeká plný park skvělých českých tvůrců. Pořídit můžete krásné a kvalitní šaty, šperky, doplňky, přírodní kosmetiku nebo porcelán. A najdete tam i náš MajLEN stánek! Budete si moct prohlédnout a vyzkoušet naše lněné utěrky, houbičky, voskované pytlíky, dětské capáčky a lacláče a velkou novinku, kterou usilovně chystáme. Sledujte nás na sociálních sítích!

Kompletní seznam všech prodejců a účastníků přehlídky najdete ZDE.

Těšíme se, že se s Vámi setkáme!

Tipy na dárky ke Dni matek

Tipy na dárky ke Dni matek

Děkuji Ti maminko, za tvou laskavost, lásku, za všechnu Tvou péči a trpělivost. Jsem šťastná, že Tě mám po svém boku. Mám tě moc ráda!

Říkáte to svým maminkám často? Na 14. května připadá Den matek, což je skvělá příležitost našim maminkám poděkovat. A jestli se Vám to vždy neříká snadno, zkuste jí potěšit milým dárkem a obejmutím.

Připravili jsme pro Vás pár tipů na dárek pro maminky. Skvělé na našich produktech je to, že nemusíte řešit vhodnou velikost ani se bát, že dárek zůstane zaprášený na poličce. Darujte kvalitní a vkusné lněné výrobky, co vydrží roky!

Dárkové sady lněných utěrek

Lněné utěrky jsou našim nejoblíbenějším dárkem. Jsou praktické, krásné skvěle sají a využije je každá žena. Nosíme je na každou návštěvu, dáváme kamarádkám, babičkám a zcela jistě potěší i maminky. Posíláme je dárkově zabalené do recyklované krabičky, zabalené v přírodním hedvábném papíru a zdobíme je drobnou kytičkou. Jestli Vaše maminka bydlí daleko a na svátek se neuvidíte, pošlete jí dárek rovnou na adresu. Připojíme ručně psané přání, stačí jej napsat do poznámky. Nevybrali jste kombinace úplně přesně podle Vašeho gusta? Napište nám, není problém vymyslet jakoukoliv variantu sady z našich výrobků.

Koupit lněné utěrky můžete tady

Odličovací tamponky

Milá drobnost, která vždy potěší. Ekologická náhrada jednorázových odličovacích tampónků, včetně lněného pytlíčku. Šijeme je ze zbytků lnu a jemného bio bavlněného froté. Tampónky užijí i maminky, které se nelíčí. Šetrné čištění pleti je nutností pro každou ženu, která o sebe pečuje.

Vybrat odličovací tamponky

 

Dárkový poukaz

Nejste si jistí, co by se mamince líbilo ze všechno nejvíce? Nebo byste rádi darovali lněnou metráž třeba na letní šaty a nevíte kolik objednat? Kontaktujte nás, připravíme Vám dárkový poukaz na jakoukoliv částku

Ohlédnutí za jarmarkem

Ohlédnutí za jarmarkem

Z trhu ke Dni Země v Písku
,,Tady si můžete sáhnout na látky a já Vám zatím povím další informace...’’
,,Mmm... tak už nic dalšího ani říkat nemusíte...’’
 
Na trhu jsme za sebe nechaly mluvit náš nejjemnější len a moc jsme si v sobotu užili kontakt naživo. Jarmark ke Dni Země byl parádní, krásné počasí, skvělá nálada, spousty milých návštěv, zákazníků a inspirativních prodejců. 
 
Nejvíce se prodávaly houbičky a utěrky, ale ptali jste se na produkt, který v sortimentu nemáme. Byl to skvělý nápad, takže neleníme a pilně jej připravujeme! Jste pro nás na prvním místě a Vaši zpětné vazby si velmi vážíme. Zajímá Vás jaká novinka to bude? Přihlašte se k našemu newsletteru, tam novinky píšeme jako první nebo nás sledujete na sociálních sítích.
A nejlepší možnost? Vidět a sáhnout si na produkty naživo. Další možnost bude 20. května na Píseckém víkendu módy a designu 2023!
 
Den Země - Jarmark 22. 4. v Písku

Den Země - Jarmark 22. 4. v Písku

Oslavte spolu s MajLEN Den Země
 
Akce se koná v pátek 21. a v sobotu 22. dubna 2023 v Písku. Hlavním tématem celého víkendu bude lokální ochrana životního prostředí. Můžete se těšit na pestrý program - koncerty, divadla, workshopy, jarmark a mnoho dalšího. Více informací o celé akci zde.
V rámci sobotního jarmarku se s Vámi uvidíme i my! Poprvé se ukážeme na trhu a Vy si budete moci prohlédnout, osahat a vyzkoušet všechny naše látky a produkty, navíc se můžete těšit i na několik novinek, které ještě nejsou na e-shopu!
A protože slavíme (nejedny) narozeniny, tak pokud nám popřejete VŠECHNO NEJLEPŠÍ dáme Vám ke každému nákupu dárek!
 
Zajímáte se o život kolem Vás a jak pečovat o naši planetu? Tak to na této akci nemůžete chybět! Vezměte s sebou i děti a v sobotu se na Vás budeme těšit na Floriánu.
První narozeniny

První narozeniny

Slavíme první narozeniny!

18. 4. byl den, kdy jsme poprvé spustili e-shop a přijali první objednávku. Od té doby jsme ušli dlouhou cestu, vyřídili desítky objednávek a jsme zase o kus dál. To vše jen díky Vám, našim zákazníkům. Děkujeme za Vaši podporu, jsme vděční za každou objednávku a vážíme si Vaší zpětné vazby. 

Jako poděkování Vám ke každé objednávce od 18.4 do 23. 4. přibalíme dárek. 

Uvidíme se v sobotu 22. 4. na jarmarku ke Dni Země v Písku naživo? Popřejte nám všechno nejlepší a dárek dostanete taky.

Díky, že jste s námi!

Barbora, Peťa a celý tým MajLEN