Dárková lněná sada - lněná přírodní utěrka a 2x houbička

100% len

Dostupnost Dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
2.8.2024
Možnosti doručení
Kód: 224
590 Kč / ks
Dárková lněná sada - lněná přírodní utěrka a 2x houbička
Lněná utěrka s eko houbičkou
Autorský vzor

Dárek pro ty, co nic nechtějí, pro minimalisty a všechny, co dbají na ekologickou domácnost. Hodí se do každé kuchyně a bude dělat radost dlouho.

V sadě najdete:

1x Lněná utěrka - barva natural

Lněná utěrka je prověřena generacemi našich babiček - byla v každé domácnosti. Proč? Len je přirozeně velmi dobře savý a odolný materiál a lněná utěrka bude odvádět v kuchyni spousty práce po dlouhé roky. Dobře se udržuje, vybrané barvy a vzory odpustí i menší flíčky a pokud to bude nezbytné, zvládnou i praní na vyšší teploty. S našim extra jemným lnem a nadčasovými vzory dostala babičina utěrka modernější kabátek. Dostanete tak nejen pracanta, ale i ozdobu Vaší kuchyně, které si všimne nejedna návštěva.

2x Ručně šitá houbička na nádobí je vyrobena ze 100% lněné přírodní látky - jedna strana je hladká, druhá je s tzv. vaflovou vazbou a lehce s ní umyjete znečištěné nadobí i pracovní plochu. Uvnitř je polyuretan neboli molitan, který zajistí perfekní napěnění mycího prostředku - pění více i déle, než běžné houbičky!

Jak na údržbu houbičky?

  • Po mytí houbičku vyždímejte a nechte ji uschnout na topení nebo zavěšte na poutko
  • Zhruba po týdnu používání nebo při znečištění ji vyperte na 60 stupňů a opět používejte
  • Cca jednou za měsíc ponořte do horké vody s lžící octa - zabrání nežádoucímu zápachu

Lněné výrobky balíme do krabičky z recyklovaného papíru, vevnitř je chrání přírodní hedvábný papír. Balíčky vždy zdobíme sušenou květinou a na jejich vzhledu si dáváme záležet. Dárek můžete rovnou předat nebo poslat přímo na adresu odbarovaného (fakturu posíláme pouze e-mailem). Rádi ručně připíšeme i vzkaz - stačí jeho znění napsat do poznámky.