Len metráž, vzor Prasátko v lese

100% český len

Gramáž 185 g/m

Šířka 150 cm

Autorský vzor - digitální tisk

Oeko-Tex standart 100 - 1. třídy

Dostupnost Skladem (4,5 m)
Možnosti doručení
Kód: 97/81
610 Kč / m
Len metráž, vzor Prasátko v lese
edited 60
Autorský vzor

Autorský vzor Prasátkov v lese tištěný na 100% lněnou tkaninu. 

Bylo jednou jedno divoké prasátko. Žilo v lese, milovalo bukvice a rádo rylo rypáčkem v zemi. Zdálo se, že mu nic víc ke štěstí nemůže chybět. Ale něco přece jen. Prasátko si myslelo, že je v celém lese samo. Přálo si mít kamarády a navíc se blížily Vánoce a to nikdo nechce být sám. Jak to dopadlo? Nechte se překvapit..

Tmavě zelené stromky a mezi nimi ve větších rozestupech hnědá divoká prasátka na sněnobílém podkladu. Dokresluje podzimní kolekci vzorů s inspirací z českého lesa a volně přechází do vánoční a zimní atmosféry. Vzor určený nejenom pro děti, ale i pro ty, co se neberou příliš vážně. Na ubrusy a ubrousky, polštáře a povlečení. Prasátko v lese vykouzlí úsměv každému!

Plátno v gramáži 185 g/m je lehké, jemné a splývavé. Len je v prémiové kvalitě a byl zpracovávaný v Čechách. Při správné péči Vám materiál i vzor vydrží dlouho krásný. Investice, která Vám bude dělat radost po mnoho let.

Jak na údržbu?

Len na úržbu není náročný materiál, ale pokud chcete, aby vám vydržel co nejdéle krásný, dodržujte doporučené instrukce:

  • Před šitím látku vyperte. Len je předsrážený, ale může se ještě trochu srazit (až 5%).
  • Perte maxinálně na 40°, abyste co nejdéle zachovali barvu. Látky nikdy nebělte ani chemicky nečistěte. Nepoužívejte sušičku prádla. Žehlete na nízký stupeň.
  • Pokud je to možné, perte hotové výrobky naruby. 
  • Přirozenou mačkavost lnu snížíte ždímáním na nízké otáčky, volným sušením a žehlením ještě vlhkého prádla.