Len metráž, vzor Žaludy na cihle

100% český len

Gramáž 185 g/m

Šířka 150 cm

Autorský vzor - digitální tisk

Oeko-Tex standart 100 - 1. třídy

Dostupnost Skladem (>5 m)
Možnosti doručení
Kód: 18511
590 Kč / m
Len metráž, vzor Žaludy na cihle
edited 66
Autorský vzor

Autorský vzor Žaludy na cihle tištěný na 100% lněnou tkaninu. 

Listnaté a smíšené lesy plné dubových plodů. Žaludy pro lesní zvířátka, dekorace a dětské kapsy plné podzimních pokladů. Nejvzácnější jsou ty, co ještě mají čepičku... 

Cihlový podklad - sytě červeno oranžová doplněná drobnými nepravidelnými puntíky. Počkat, nejsou to puntíky, ale žaludy! Výrazná barva s jemným vzorem. Univerzální kombinace na dětské i dámské oblečení nebo domácí dekorační textil. Milujete barvy podzimu, šustění spadaného listí, vzácnost slunečních paprsků, čas na dlouhé procházky - zkrátka, jste podzimní typ? To Vám Žaludy nesmí chybět ve výbavě!

Plátno v gramáži 185 g/m je lehké, jemné a splývavé. Len je v prémiové kvalitě a byl zpracovávaný v Čechách. Při správné péči Vám materiál i vzor vydrží dlouho krásný. Investice, která Vám bude dělat radost po mnoho let.

Jak na údržbu?

Len na úržbu není náročný materiál, ale pokud chcete, aby vám vydržel co nejdéle krásný, dodržujte doporučené instrukce:

  • Před šitím látku vyperte. Len je předsrážený, ale může se ještě trochu srazit (až 5%).
  • Perte maxinálně na 40°, abyste co nejdéle zachovali barvu. Látky nikdy nebělte ani chemicky nečistěte. Nepoužívejte sušičku prádla. Žehlete na nízký stupeň.
  • Pokud je to možné, perte hotové výrobky naruby. 
  • Přirozenou mačkavost lnu snížíte ždímáním na nízké otáčky, volným sušením a žehlením ještě vlhkého prádla.