Dárková lněná sada - 2x lněná utěrka s houbičkou - Jeřabina

100% len

Autorský potisk

Dostupnost Dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
2.8.2024
Možnosti doručení
Kód: 222
780 Kč / ks
Dárková lněná sada - 2x lněná utěrka s houbičkou - Jeřabina
0fd4b55f 3de1 41c4 83a8 6de279c4c117
Autorský vzor

Dárková sada dvou lněných utěrek s ekologickou prací houbičkou na nádobí potěší každou kamarádku, maminku nebo babičku. A nebo potěšte sebe a dopřejte si to nejlepší ze lnu!

V sadě najdete:

1x Lněná utěrka - vzor Jeřabina na smaragdu

1x Lněná utěrka - barva natural

Lněná utěrka je prověřena generacemi našich babiček - byla v každé domácnosti. Proč? Len je přirozeně velmi dobře savý a odolný materiál a lněná utěrka bude odvádět v kuchyni spousty práce po dlouhé roky. Dobře se udržuje, vybrané barvy a vzory odpustí i menší flíčky a pokud to bude nezbytné, zvládnou i praní na vyšší teploty. S našim extra jemným lnem a nadčasovými vzory dostala babičina utěrka modernější kabátek. Dostane tak nejen pracanta, ale i ozdobu Vaší kuchyně, které si všimne nejedna návštěva.

1x Ručně šitá houbička na nádobí je vyrobena ze 100% lněné přírodní látky - jedna strana je hladká, druhá je s tzv. vaflovou vazbou a lehce s ní umyjete znečištěné nadobí i pracovní plochu. Uvnitř je polyuretan neboli molitan, který zajistí perfekní napěnění mycího prostředku - pění více i déle, než běžné houbičky!

Jak na údržbu?

  • Po mytí houbičku vyždímejte a nechte ji uschnout na topení nebo zavěšte na poutko
  • Zhruba po týdnu používání nebo při znečištění ji vyperte na 60 stupňů a opět používejte
  • Cca jednou za měsíc ponořte do horké vody s lžící octa - zabrání nežádoucímu zápachu

Lněné výrobky balíme do krabičky z recyklovaného papíru, vevnitř je chrání přírodní hedvábný papír. Balíčky vždy zdobíme sušenou květinou (většinou lnem) a na jejich vzhledu si dáváme záležet. Dárek můžete rovnou předat nebo poslat přímo na adresu odbarovaného (fakturu posíláme pouze e-mailem). Rádi ručně připíšeme i vzkaz - stačí jeho znění napsat do poznámky.