Tipy na dárky ke Dni matek

Děkuji Ti maminko, za tvou laskavost, lásku, za všechnu Tvou péči a trpělivost. Jsem šťastná, že Tě mám po svém boku. Mám tě moc ráda!

Říkáte to svým maminkám často? Na 14. května připadá Den matek, což je skvělá příležitost našim maminkám poděkovat. A jestli se Vám to vždy neříká snadno, zkuste jí potěšit milým dárkem a obejmutím.

Připravili jsme pro Vás pár tipů na dárek pro maminky. Skvělé na našich produktech je to, že nemusíte řešit vhodnou velikost ani se bát, že dárek zůstane zaprášený na poličce. Darujte kvalitní a vkusné lněné výrobky, co vydrží roky!

Dárkové sady lněných utěrek

Lněné utěrky jsou našim nejoblíbenějším dárkem. Jsou praktické, krásné skvěle sají a využije je každá žena. Nosíme je na každou návštěvu, dáváme kamarádkám, babičkám a zcela jistě potěší i maminky. Posíláme je dárkově zabalené do recyklované krabičky, zabalené v přírodním hedvábném papíru a zdobíme je drobnou kytičkou. Jestli Vaše maminka bydlí daleko a na svátek se neuvidíte, pošlete jí dárek rovnou na adresu. Připojíme ručně psané přání, stačí jej napsat do poznámky. Nevybrali jste kombinace úplně přesně podle Vašeho gusta? Napište nám, není problém vymyslet jakoukoliv variantu sady z našich výrobků.

Koupit lněné utěrky můžete tady

Odličovací tamponky

Milá drobnost, která vždy potěší. Ekologická náhrada jednorázových odličovacích tampónků, včetně lněného pytlíčku. Šijeme je ze zbytků lnu a jemného bio bavlněného froté. Tampónky užijí i maminky, které se nelíčí. Šetrné čištění pleti je nutností pro každou ženu, která o sebe pečuje.

Vybrat odličovací tamponky

 

Dárkový poukaz

Nejste si jistí, co by se mamince líbilo ze všechno nejvíce? Nebo byste rádi darovali lněnou metráž třeba na letní šaty a nevíte kolik objednat? Kontaktujte nás, připravíme Vám dárkový poukaz na jakoukoliv částku